Vedení společnosti

Ing. Ondřej Vidím

Narodil jsem se v roce 1987 v Praze. Mám za sebou osmileté gymnázium a dvě vysoké školy se zaměřením na ekonomii, management a marketing. Financemi se zabývám již několik let. Kariéru v tomto sektoru jsem započal v mezinárodní pojišťovně AVIVA a posléze v pojišťovně MetLife. Důvodem založení vlastní firmy byla snaha o lepší servis našich klientů a vetší svobodu. Ve svém volném čase se věnuji historii a aktivně hraji golf. Proto, pokud byste měli náladu a chuť si semnou zahrát, určitě se neostýchejte a ozvěte se mi. Rád si s Vámi zahraji :-)

vidim@financialportal.cz
+420 723 819 425

Nalezení nejjednodušší cesty k <strong>bydlení</strong>

Bořek Štěpař

Jsem starší již ročník, s mnohými zkušenostmi z řízení podniků a ekonomickým vzděláním.

V posledních dvaceti letech jsem řídil velké firmy o několika stech zaměstnancích, např. Polygrafia Praha a.s., Jihočeské obchodní tiskárny a.s., spadající pod OTK Kolín, pracoval v postavení obchodního a ekonomického ředitele, např. v televizi apod., kde jsem získal zkušenost, vytrvalost a nezaplatitelné osobní kontakty.

Své ostruhy s přímými financemi a pojištěním jsem získal na projektu k propojení České pošty a České pojišťovny i jako manager v britské společnosti Aviva životní pojišťovna.

Nyní nastal již čas, zúročit vše do soukromého pojetí a založit se společníkem Financial Portal, finanční poradenství.

stepar@financialportal.cz
+420 602 312 960

Nalezení nejjednodušší cesty k <strong>bydlení</strong>