Nalezení nejjednodušší cesty k bydlení

Vlastní bydlení je snem většiny z nás. Nicméně jsme si vědomy, že splnit si tento sen bývá velmi komplikované. Proto jsme tu my, abychom vám pomohli nalézt tu nejschůdnější variantu, která povede k vysněnému domu nebo bytu. Pokud chcete stavět nový dům, koupit byt či rekonstruovat Vaši současnou nemovitost pomůžeme Vám s financováním. Žádný Váš požadavek není překážkou. Díky širokému portfoliu finančních institucí, s kterými spolupracujeme dokážeme pro Vás vyjednat nejlepší podmínky. Pokud již máte sjednaný hypotéční úvěr a končí Vám období fixace, nalezneme pro Vás výhodnější úrokové podmínky. Ve všemi náležitostmi spojenými se získáním hypotéky či úvěru jsme Vám plně k dispozici. Obraťte se na nás.

Nalezení nejjednodušší cesty k <strong>bydlení</strong>

Zabezpečení dětí a rodiny

Příchod potomka do rodiny je jednou z nejradostnějších událostí v životě člověka. Jsme si plně vědomi toho, že jako rodiče budete chtít svému dítěti zajistit radostnou budoucnost. Nicméně je nám jasné, že tato událost vede k vyšším finančním výdajům. Pro Vašeho benjamínka jsme schopni zajistit kompletní finanční pomoc při startu do života. Obraťte se na nás a společně najdeme vhodnou cestu jak zajistit finanční zájmy celé Vaší rodiny. 

Zabezpečení <strong>dětí a rodiny</strong>

Zabezpečení majetku

Jsme schopni Váš majetek zabezpečit proti širokému spektru nepředvídatelných okolností. Ochraňte to co je pro Vás cenné proti živelným pohromám či kriminální činnosti. Dokážeme Vám pomoci s výběrem nejvhodnějšího majetkového pojištění, které ochrání nejenom Váš dům či byt ale i nemovitosti spojené s Vaším podnikáním. S ochranou samotného domu nebo bytu je spojená i ochrana vybavení těchto nemovitostí. Kontaktujte nás a nalezneme nejschůdnější cestu ochrany Vašeho majetku k Vašemu klidnému spaní. 

Zabezpečení <strong>majetku</strong>

Příprava na penzi

Jak všichni velmi dobře víme tak současný model vyplácení penzí je nedostatečný a povede do budoucna k velkým problémům. Dnešní lidé v produktivním věku by neměli zapomínat na tuto skutečnost a podle toho se i zařídit. Pokud si nejste zcela jisti jakým způsobem fungují penzijní pilíře a zejména nový II. důchodový pilíř jistě na nic nečekejte a kontaktujte nás. Vysvětlíme Vám fungování penzijního systému a ukážeme Vám možnosti jak si minimálně udržet Váš stávající životní standard v důchodovém věku. Řekněme si to otevřeně. Penzijní systém se minimálně nezlepší proto je nutné myslet na zadní kolečka a adekvátně se připravit na důchod.

Příprava na <strong>penzi</strong>

Tvorba finančních rezerv

V případě neočekávaných výdajů je nutné vytvářet finanční rezervy. Tyto rezervy je nezbytné vytvářet průběžně a nejlépe tak aby Vaše volné finanční prostředky byly zhodnocovány a nepodléhaly devalvujícím prvkům jako například inflaci. Podrobně zhodnotíme Vaše možnosti a nalezneme nejvhodnější způsob průběžné či jednorázové investice a pomůžeme Vám vytvořit finanční rezervu pro nepředvídatelné okolnosti aby nebyl ohrožen Váš životní standard. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Tvorba <strong>finančních rezerv</strong>

Standardní i nestandardní úvěry

Některé projekty není možné financovat z vlastních zdrojů. Tohoto faktu, jsme si plně vědomy proto nabízíme konzultace nad možnostmi financování téměř čehokoliv formou úvěru. Pomůžeme klientům vybrat nejvhodnější úvěr, který bude přesně splňovat jejich potřeby a požadavky. Jsme schopni nabídnout bankovní i nebankovní úvěry a dále  úvěry na velké projekty přesahující sumu 50 milionů korun.

Standardní i nestandardní <strong>úvěry</strong>